Találatok száma: 270

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  2. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  3. Négy éremmel hangolt az olimpiára Mészáros Eszter
    2021-03-29 17:52:47
    A Gödöllői EAC sportlövője több számban is lőállásba állt Wroclawban, a 12. alkalommal megrendezett Grand Prix versenyen
  4. Jó hírekkel szolgált a Gödöllői EAC elnöke a gyász árnyékában
    2021-03-07 17:15:12
    Az ország második atlétikai akadémiáját működtetheti az egyetemi klub, amely új létesítményeket is építtethet
  5. Elhunyt Szörényi István
    2021-03-01 16:46:47
    A Gödöllői EAC rúdugró szakedzőjét 76 éves korában érte a halál. Tanítványai több mint 150 országos bajnoki címet szereztek
  6. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  7. Tóth Zsombor hétpróba-bajnok, Pápai Marci Eb-induló!
    2021-02-15 08:19:01
    A Gödöllői EAC atlétája meggyőző fölénnyel, 184 pontos különbséggel lett aranyérmes. Nádházy Evelin közelíti a szintet
  8. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  9. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  10. Szezoncsúccsal ért célba Nádházy Evelin Ostravában
    2021-02-04 10:12:57
    A Gödöllői EAC sprintere 53,78 másodperc alatt teljesítette a 400 méteres távot, és 3 századdal maradt el az Eb kiküldetési szinttől
  11. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  12. Nyolcmillió forintos kormányzati dotációban részesül a Gödöllői EAC
    2021-01-28 17:53:59
    Több mint 2,1 milliárd forintos összegű rendkívüli támogatás osztottak szét45 kiemelt vidéki sportegyesületnek
  13. Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát
    2021-01-24 17:55:50
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése
  14. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  15. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  16. Sportlövészet: Lévai Csongor bronzéremmel tért haza a Postaversenyről
    2020-12-06 10:26:58
    A Gödöllői EAC fiatal versenyzői érték el a legjobb körátlagot a légpuska 20 lövéses számának döntőjében
  17. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  18. Országos ifibajnoki címet szerzett a Gödöllői EAC sportlövője, Szász Hanna Rebeka
    2020-09-28 16:46:13
    Különböző okok miatt erősen foghíjas csapattal tudott indulni az egyetemi szakosztály a szeptember végi megmérettetésen
  19. Atlétika: Fazakas Soma nyerte a legfényesebb medáliát az újonc és serdülő ob-n
    2020-09-21 10:11:18
    A Gödöllői EAC tehetségei mindent egybevetve hat érmet szereztek a tatabányai háromnapos viadalon
  20. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  21. Legyél a sportok királynője csapatának tagja a Gödöllői EAC színeiben!
    2020-09-08 16:21:55
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2006-2011-es születésű fiataloknak
  22. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon
  23. Világszinten mérvadó vetélytársakkal versenyzett Nádházy Evelin és Ajide Dániel
    2020-08-19 18:00:17
    A Gödöllői EAC sprinterei közel jártak idei legjobbjukhoz a 10. alkalommal megrendezett Gyulai István Memorial atlétikai viadalon
  24. Mihály Ádám szabadtéren is meghódította az 5 méteres magasságot
    2020-07-12 10:43:46
    A Gödöllői EAC rúdugrója a hazai rendezésű ugrónapon vitte el a show-t, és diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  25. Mozgalmasan indult a július a gödöllői atléták számára
    2020-07-06 08:38:33
    Három nap alatt három helyszínen jeleskedtek az egyetemi szakosztály versenyzői, akik közül többen is egyéni csúcsig jutottak
  26. Országos- és egyéni gerelyhajító-csúcsok a Gödöllői EAC versenyén
    2020-06-29 10:05:34
    Hosszú hónapok után ismét a sportteljesítmények összemérésén volt a hangsúly a SZIE Atlétika Centrumában lezajlott viadalon
  27. Idén is a Gödöllői EAC az önkormányzati sportdotáció legnagyobb vesztese
    2020-05-30 17:38:15
    A 2019-es adatokat vette alapul a polgármester, amikor döntött a 20 százalékkal megkurtított keretösszegek feldarabolásáról
  28. Az olimpiai éremszerzésre esélyes Gémesi Csanád azon van, hogy átmentse formáját
    2020-05-24 10:05:35
    A Gödöllői EAC kardvívóját kifejezetten elszomorította a nyári játékok elhalasztása, hiszen mindent erre az évre tett fel
  29. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  30. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője